O stronie


Masz dość słuchania wciąż tej samej muzyki? Lubisz muzyczne odkrycia? Tutaj znajdziesz wiele zespołów, o których istnieniu nie wiedziałeś(aś), ale również dowiesz się o premierach płyt znanych kapel. Znajdziesz tu przede wszystkim informacje o nowych płytach z gatunku hard rock/metal, których można posłuchać w całości (tylko albumy udostępnione oficjalnie przez zespół lub wytwórnię, żadnych nielegalnych treści). Oczywiście nie wszystko jest warte przesłuchania, dlatego z zalewu nowości wybieramy tylko te najsmaczniejsze kąski. Rzecz jasna, jest to wybór subiektywny, bo jakże inaczej? To, co pojawia się na tej stronie, możesz traktować jako rekomendacje. A zatem korzystaj i odkrywaj nowe dźwięki! A jeśli coś Ci się szczególnie spodoba, to może zechcesz kupić płytę lub iść na koncert? Zawsze warto wspomagać ulubione zespoły.
 
Oprócz tego możesz tu poczytać recenzje płyt i relacje z koncertów, a także inne artykuły ogólnie traktujące o muzyce, niekoniecznie tej najcięższej. A dla odprężenia zajrzyj do sekcji Hehemoty.

Jeśli piszesz o muzyce, robisz zdjęcia na koncertach, masz zespół, reprezentujesz wytwórnię płytową lub inną redakcję i chcesz nawiązać współpracę, to adres mailowy znajdziesz poniżej, a więcej informacji tutaj.

Kontakt: rozwalwzmacniacz@gmail.com